Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Страхування подорожуючих за кордон

     Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.

     ПАТ «МТБ БАНК» спільно зі страховою компанією «Респект» в рамках партнерської програми пропонують скористатися послугою страхування фізичних осіб, що виїжджають за кордон. Застрахуватися можуть діючі та нові клієнти ПАТ «МТБ БАНК».

Оформлення полісу здійснюється за наступними видами страхування:

Коротко про умови страхування:

     Мінімальний розмір страхової суми встановлюється відповідно до вимог країни, в яку планується подорож, максимальний – за бажанням страхувальника.

Страхові ризики:

Організацію допомоги у разі страхового випадку здійснює міжнародна асистуюча компанія - «Savitar Group»,

При настанні страхового випадку Застрахована особа повинна негайно (протягом 24 годин після настання події) звернутись в представництво сервісної служби «Savitar Group»,  яка представляє інтереси Страховика за кордоном , та по телефону, телефаксу або електронною поштою повідомити таку інформацію:

Замовлення страхового полісу

Контактна особа

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти