Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Платіжна Система «Сity 24»

    ПАТ «МТБ БАНК» з 26.12.2018р. став учасником Внутрідержавної Платіжної Системи «Сity 24» (надалі ВПС «Сity 24»).

    Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ФЕНІКС» (надалі – ТОВ «ФК «ФЕНІКС») (01042, м. Київ, пров. Новопечерський, буд. 5) належить до небанківських фінансових установ та є платіжною організацією Внутрішньодержавної платіжної системи «Сity 24» (свідоцтво НБУ №36 від 02.08.2017 року про узгодження правил платіжної системи).

     За Договором №ПС-У-14/2018 від 30.11.2018р. укладеного з ВПС «Сity 24» клієнти ПАТ «МТБ БАНК» мають можливість через систему дистанційного обслуговування, а саме програмно-технічний комплекс самообслуговування (надалі – ПТКС), які будуть розташовані у пунктах обслуговування клієнтів ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ»*, проводити оплату за послугу газопостачання на користь ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ» (код ЕДРПОУ 39525257)

*  Місця розміщення ПТКС будуть опубліковані на початку роботи Послуги, про що буде додатково повідомлено на офіційному сайті Банку.

Умови здійснення оплати  за послугу газопостачання на користь ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ» по ВПС «City24»*
Види послуг ПАТ «МТБ БАНК» як учасника «ВПС City24» Оплата за послуги газопостачання на користь ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ» через ПТКС
Порядок здійснення переказу коштів Приймання від Платників за допомогою терміналів самообслуговування готівки в національній валюті для переказу коштів Отримувачу суми платежу в безготівковій формі
Строки зарахування коштів отримувачам Строки зарахування коштів отримувачу ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ» за послугу газопостачання перераховуються на наступний робочий день, або за декілька попередніх вихідних або святкових днів.
Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори ТОВ «ОДЕСАГАЗ - ПОСТАЧАННЯ» згідно договору про прийом платежів від населення
Вартість послуг Буде опубліковано на початку роботи послуги, про що буде додатково повідомлено на офіційному сайті Банку.
Інформація про місця розташування програмно-технічних комплексів самообслуговування Буде опубліковано на початку роботи послуги, про що буде додатково повідомлено на офіційному сайті Банку.
Порядок вирішення спорів між ПАТ «МТБ БАНК» та користувачами системи Відповідно до правил ВПС «City24» спори, що виникають між учасниками та користувачами, вирішуються шляхом проведення переговорів. У разі недосягнення домовленості шляхом здійснення переговорів, спір вирішуватиметься в судовому порядку.
Види валют переказу коштів Переказ коштів здійснюється виключно у національній валюті України (гривні).
Пункти приймання готівки, які використовуються для здійснення переказу коштів.

Послуга планується до введення у 2020 році, про що буде додатково повідомлено на офіційному сайті ПАТ «МТБ БАНК».

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти