Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

З корпоративними цінними паперами

«MTB БАНК» надає громадянам України послуги зі здійснення операцій з корпоративними цінними паперами. У нас можна скористатися комплексом брокерських послуг, що використовуються на позабіржовому і біржовому ринках.

Операції, що надаються з боку «МТБ»

«МТБ БАНК» готовий за дорученням клієнта займатися купівлею і продажем цінних паперів (акцій, векселів, корпоративних облігацій). Це дозволяє початківцям і досвідченим інвесторам контролювати і на професійному рівні підтримувати операції, що здійснюються на ринку фінансових інструментів.

Банк пропонує своїм клієнтам:

Для кожного інвестора призначається персональний співробітник, який надасть допомогу на етапі вироблення інвестиційного рішення, своєчасно проаналізує можливості інвестування, виконає заявки, надасть інформацію про стан фінансового ринку на підставі глибокої аналітики.

Переваги інвестування через «МТБ БАНК»

Довіривши банку купівлю і продаж цінних паперів за своїм дорученням, клієнт зберігає за собою право вибору. За рахунок того, що компанії, які випускають фінансові інструменти, працюють у різних галузях економіки, він може розраховувати на диверсифікацію ризиків вкладень.

Порівняно з банківськими депозитами і державними цінними паперами фінансові інструменти відрізняються більш високою дохідністю. Крім того, торгівля через банк дозволяє самостійно аналізувати дохідність і ризик, враховуючи при цьому горизонт інвестування.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти