Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Операції на валютному ринку

Операції з купівлі іноземних валют

Операції з купівлі іноземних валют здійснюються Банком на Українському міжбанківському валютному ринку (УМВР) за дорученням клієнтів, а також виходячи із власних потреб Банку. 

Операції з продажу іноземних валют

ПАТ «МТБ БАНК» здійснює продаж іноземної валюти на Українському міжбанківському валютному ринку (УМВР) за дорученнями клієнтів, а також виходячи з власних потреб Банку. Банк постійно веде роботу по налагодженню співпраці з новими контрагентами, розширюючи мережу партнерів. Крім операцій в рамках встановлених лімітів, банк також пропонує контрагентам здійснення валютообмінних операцій на умовах передоплати.

Операції з конвертації іноземних валют

ПАТ «МТБ БАНК» здійснює проведення конверсійних операцій за ринковими курсами, в наступних іноземних валютах: USD, EUR, RUB, GBP, CHF за дорученнями клієнтів, а також виходячи з власних потреб банку, а саме:

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти