Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Банківські монети

Зберігання заощаджень у вигляді банківських монет – одна з найбільш вигідних і перспективних інвестицій. Як і дорогоцінні банківські метали, ці вироби приносять стабільний дохід, оскільки постійно ростуть у ціні, не псуються під час повеней, не горять при пожежах.

Доступні види інвестицій

Банківські монети розрізняються за металом, з якого їх виготовляють. Звичайно – це золото, срібло, платина. За призначенням вони бувають інвестиційними або ювілейними. Перевага інвестиційних монет полягає в тому, що вони:

Ювілейні монети – це більше, аніж просто цінний і оригінальний нумізматичний предмет. Збираючи свою колекцію, ви тим самим робите перспективну інвестицію.

Як купити?

Щоб купити золоті або срібні монети за вигідним курсом, відвідайте найближче відділення «MTB БАНК». Адреси усіх банківських відділень в Україні вказані на сайті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти