Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги податкового агента

Банк MTB надає комплексні послуги, які допомагають клієнтам ефективно вести господарську діяльність. До них входять андерайтинг і зберігання цінних паперів, а також податковий супровід операцій, пов'язаних з ними.

Як здійснюються податкові нарахування і утримання

Комплекс послуг податкового агента розроблений для того, щоб полегшити клієнтові ведення господарської діяльності. Він надається на підставі домовленості сторін або норм, закріплених на законодавчому рівні. Усі операції, пов'язані з ним, проводяться за участю відповідних департаментів банку.

У рамках додаткової послуги клієнти МТБ отримують:

Для отримання детальної інформації про умови нарахувань і утримань подзвоніть за телефонами, прикріпленими в шапці сайту.

Переваги

В якості податкового агента МТБ допомагає економити час і гроші, які зазвичай йдуть на виплати і проведення розрахунків із стороннім виконавцем. З метою отримання інвестиційного доходу клієнт може здійснювати торговельні операції з цінними паперами. Для цього потрібно укласти договір з банком як з ліцензованим НКЦПФР торговцем цінними паперами. Щоб помістити активи в надійне сховище, потрібно оформити відповідальне зберігання погашених паперів. Дізнайтеся про ці та інші послуги MTB, відвідавши найближче відділення, відправивши електронну заявку або подзвонивши за прикріпленими номерами.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти