Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Програма страхування «Невідкладна швидка допомога»

ПАТ «МТБ БАНК» спільно зі страховою компанією «Універсальна» в рамках партнерської програми власникам преміального карткового пакета «MTB ELITE» пропонує скористатися послугою страхування «Невідкладна швидка допомога».

Програма передбачає:

організацію і оплату медичної допомоги застрахованій особі при станах, що потребують невідкладної медичної допомоги, ненадання якої може призвести до смерті або незворотних середніх і тяжких змін в організмі. Невідкладна медична допомога організована цілодобово – в робочі, вихідні та святкові дні.

До показань для виклику бригади швидкої допомоги для застрахованих осіб належать: втрата свідомості, судоми, раптовий розлад дихання, раптовий біль у ділянці серця, блювота кров'ю, гострий біль у животі, сильна кровотеча всіх видів, види травм (тяжкі поранення, переломи, тяжкі опіки, тяжкі удари, травми голови), ураження електричним струмом, блискавкою, асфіксія всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи); ушкодження при надзвичайних ситуаціях (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві); ознаки всіх видів отруєнь, укусів тварин, змій, що становлять загрозу життю, порушення нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча).

Перелік медичної допомоги:

Страхова сума за договором становить 14 000 грн.

Як і пакет «Страхування від нещасних випадків», він діє тільки на території України.

Дізнайтеся, як застрахувати себе або близьких, отримайте інформацію про особливості поліса ОСАЦВ та інші послуги банку MTB, зателефонувавши за номером з шапки сайту.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти