Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Технологія 3d Secure

ПАТ «МТБ БАНК» постійно працює над підвищенням захисту карт своїх клієнтів, використовуючи найсучасніші технології. Для цього Банк пропонує своїм клієнтам безкоштовно скористатися технологією 3D Secure, яка забезпечує найвищий рівень безпеки проведення операцій з використанням карти в мережі Інтернет.

Переваги використання 3D Secure:

Важливо! Якщо карта підключена до сервісу 3D Secure, але інтернет-сайт не підтримує технологію 3D Secure, то операція здійснюється в звичайному режимі (без введення одноразового тимчасового пароля).

Про технологію

Підвищення рівня безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається шляхом проведення додаткової ідентифікації власника платіжної картки. Така ідентифікація забезпечується шляхом обов'язкового введення власником картки одноразового тимчасового пароля ОТР (One time password), який під час операції автоматично направляється Банком в SMS-повідомленні на номер мобільного телефону власника, підключений до послуги СМС-Банкінг.

3D Secure автоматично і безкоштовно:

Процедура оплати товарів і послуг картою з захистом 3D Secure на сайті, який підтримує технологію 3D Secure:

  1. Тримач оформляє платіж і вказує необхідні реквізити платіжної картки (номер картки, термін дії, CVV2 код) на сайті торгово-сервісного підприємства;
  2. Автоматично відбувається переадресація на захищений сайт з одночасним відправленням клієнту SMS-повідомлення від Банку з одноразовим цифровим паролем. Повідомлення надійде клієнту з номера 10943;
  3. Клієнт вводить пароль, отриманий в повідомленні, в спеціальну форму на сайті Банку;
  4. Автоматично відбувається повернення на сайт торгово-сервісного підприємства і оплата платежу.

Отримання і введення одноразового тимчасового пароля є додатковою ідентифікацією власника платіжної картки і, одночасно з перевіркою терміну дії карти, гарантує мінімальний ризик здійснення несанкціонованих транзакцій в Інтернеті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти