Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги інкасації

Інкасація і перевезення валютних цінностей – комплексна послуга «МТБ», яка передбачає доставку банкам-контрагентам валютних цінностей, придбаних у «МТБ». Ми також проводимо інші операції з цінними паперами, детальну інформацію про які ви отримаєте, звернувшись до консультантів банку.

Тарифи

Тарифи на інкасацію формуються на основі таких параметрів:

Саме тому тарифи на інкасаторські послуги «МТБ» є найбільш гнучкими і відповідають індивідуальним потребам конкретного клієнта.

Переваги «МТБ»

Валютні цінності перевозить високопрофесійний озброєний персонал, який проходить спеціальну підготовку. У його розпорядженні є спеціалізований броньований транспорт. «MTB БАНК» бере на себе матеріальну відповідальність за вантаж, який перевозиться, гарантує надійність і конфіденційність.

Контакти

Отримати більш детальну інформацію про послуги з перевезення цінностей та інкасації і дати заявку на укладення договору на вид послуг, який Вас цікавить можна якщо:

Електронна пошта: SGolovko@mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти