Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Продаж цінних паперів банком

«МТБ БАНК» багато років займається дилерською діяльністю на ринку цінних паперів. Це дозволяє набувати різні види корпоративних і державних цінних паперів. При визначенні переліку ЦП, доступних до продажу, враховуються внутрішня політика банку і дата виникнення у клієнта потреби в купівлі. Ці відомості надає департамент цінних паперів. Як і у випадку з купівлею банком ЦП, послуга надає можливість у короткий строк сформувати власний портфель ЦП.

Як здійснюється продаж державних ЦП

«MTB БАНК» пропонує новим і діючим клієнтам купити державні цінні папери. Їх випускають згідно з вимогами законодавства України, а їхнім емітентом виступає уповноважений державний орган. До числа державних цінних паперів входять:

Головною перевагою ЦП, що випускаються відповідно до вимог українського законодавства, є гарантія з боку держави.

Як здійснюється продаж корпоративних ЦП

Під корпоративними розуміють цінні папери, які також випускаються згідно з нормами чинного законодавства України, але емітентами у них виступають підприємства різних форм власності. Порівняно з державними ЦП і банківськими депозитами вони більш високодохідні. За їх допомогою підприємства, які здійснюють господарську діяльність, спрощують процеси:

Ще однією перевагою корпоративних ЦП є те, що їхню торгівлю можна здійснювати і на організованому, і на неорганізованому фондовому ринку.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти