Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Зберігання погашених цінних паперів

Цінні папери в документарній і бездокументній формі надають право отримувати прибуток у вигляді дивідендів, брати участь в управлінні компаній або отримувати відсоткові виплати за борговими цінними паперами. Тому власникам цінних паперів важливо, щоб вони зберігалися у безпечних умовах. Забезпечити їх може банк MTB. Ми надаємо депозитарні послуги, а для відповідального зберігання виданих і погашених цінних паперів надаємо надійне банківське сховище. Розмір винагороди і строк зберігання визначають договірні відносини.

Умови

Банк МТБ здійснює депозитарну діяльність у суворій відповідності до українського законодавства. Вона передбачає депозитарні послуги, які включають:

Надавши згоду на зберігання погашених або виданих цінних паперів, клієнт отримує можливість не турбуватися про збереження своїх активів.

Переваги

Банк MTB готовий укласти договір про відповідальне зберігання векселів, погашені і видані цінні папери з юридичними або фізичними особами, резидентами і нерезидентами України. Клієнт може розраховувати на безпеку ввірених активів, цілодобову підтримку, гнучкі тарифи. Крім того, банк МТБ надає послуги податкового агента.

Для отримання детальної інформації заповніть електронну форму, подзвоніть за вказаними номерами або відвідайте відділення MTB у своєму місті.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти