Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Факторинг

Факторинг – фінансовий інструмент, використовуваний постачальниками, що здійснюють торгівлю на умовах фіксованого відстрочення платежу. Як і овердрафт, він допомагає вести безперервні розрахунки з контрагентами.

Переваги факторингу

Перевагами факторингу є:

Умови факторингу

У банку MTB можна оформити договір факторингового фінансування на строк до 12 місяців з пролонгацією. Наші гарантії:

Ми забезпечуємо майнові права за контрактами, товари в обігу і поручительство власників бізнесу. Можете також скористатися доступними кредитними лініями.

Як працює факторинг?

Спочатку укладіть договір про постачання товарів з фіксованим відстроченням платежу. Після появи на балансі дебіторської заборгованості зверніться до відділення MTB у будь-якому місті України. Після укладення договору ми надамо факторингове фінансування взамін на відступлення прав грошової вимоги за контрактом, переданим на факторингове обслуговування. Згідно з договором, покупець погасить вартість товарів вже на користь банку MTB.

Щоб замовити послугу або отримати інформацію про доступні технічні кредити, подзвоніть нам або заповніть електронну заявку.

Замовлення послуги «Факторинг»

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти