Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Здійснення операції репо

Репо-операція, яку банк MTB здійснює для того, щоб у разі потреби клієнта видати або залучити грошові кошти під забезпечення у вигляді цінних паперів. Окрім цього, банк готовий створити безпечні умови для відповідального зберігання цінних паперів, надати кредит під купівлю товарів і так далі

Операція репо – що це

У рамках послуги банк МТБ залучає або надає грошові кошти, необхідні контрагентові. Орієнтирами при здійсненні угоди слугують:

Відомості обробляє департамент цінних паперів. Коли виникає потреба в зміні умов укладеного договору, укладається додатковий договір з новими умовами.

Як здійснюється операція репо

Послуга дозволяє банку МТБ залучати або надавати грошові кошти під забезпечення у вигляді цінних паперів, які обертаються на фондовому ринку відповідно до чинного законодавства України. Контрагентом виступають юридичні особи або фінансові установи.

Умови

Операція репо доступна контрагентам з ліквідними цінними паперами. Договір оформляється в національній валюті (гривна) на строк від трьох днів. Відсотки виплачують у кінці строку.

Переваги

При оформленні операції репо контрагент може вибудовувати управління ліквідністю виходячи зі своїх потреб. Дізнайтеся про переваги цього інвестиційного рішення, подзвонивши за прикріпленими номерами.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти