Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

З державними цінними паперами

«MTB БАНК» надає громадянам України можливість скористатися повним комплексом брокерських послуг з обігу державних цінних паперів. Наші спеціалісти займаються продажем і купівлею фінансових інструментів на позабіржовому і біржовому ринках. За допомогою цієї послуги початківці і досвідчені інвестори можуть контролювати операції, пов'язані з облігаціями внутрішньої державної позики, і здійснювати їх професійну підтримку.

Послуги, доступні клієнтам

«МТБ БАНК» надає допомогу зі здійснення торгових операцій, пов'язаних із обігом облігацій державної позики в національній й іноземній валютах. Спеціалісти також проводять операції з корпоративними цінними паперами.

Інвестори отримують можливість:

Переваги інвестування державних цінних паперів у «MTB БАНК»

Операції з облігаціями внутрішньої державної позики характеризуються високою надійністю і пільговим оподаткуванням. Пропонуючи цю послугу, банк гарантує, що цей фінансовий інструмент на 100% гарантований державою.

Для клієнтів, які довірили продаж цінних паперів або іншу операцію, призначається персональний співробітник. Він надає такий комплекс послуг:

Для отримання детальної інформації вам слід подзвонити за номерами, наведеними внизу.

Контакти

Департамент цінних паперів:

Електронна пошта: nmitin@mtb.ua
Електронна пошта: sgritenko@mtb.ua
Поштова адреса: 65026, м. Одеса, Польський узвіс, 11, 3-й поверх, каб.309.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти