Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги організатора та фінансового консультанта

Банк МТБ надає послуги андерайтера і фінансових консультантів, готових постійно планувати, розробляти і готувати документи для здійснення діяльності на фондовому ринку. Вони допоможуть вирішити будь-які питання, пов'язані з організацією приватної або публічної емісії цінних паперів.

Переваги

У рамках послуги емітентам спеціалісти MTB складають розрахунки щодо фінансів, що залучаються, їх об'єму, супутніх витрат, строку емісії і погашення.

Підготовка і консультації з питань емісії в MTB надають можливість:

Будь-які операції з цінними паперами консультант здійснює згідно з часовим графіком, складеним разом із клієнтом.

Умови і вартість

Банк МТБ надає резидентам і нерезидентам України можливість заручитися підтримкою податкових агентів та інших кваліфікованих спеціалістів, що мають досвід у фінансовій сфері. Вартість і умови надання послуг платіжного агента, організатора і фінансового консультанта визначаються договірними відносинами.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти