Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Акредитиви

Документарний акредитив – форма співпраці Покупця і Продавця, за якої  банк виступає посередником. Він бере на себе зобов'язання виплатити суму на користь Продавця, але тільки після того, як той виконає певні умови. Сума і строки перерахування грошових коштів визначаються договором. Ця форма взаємодії, як і інші банківські гарантії, є гнучким і надійним платіжним інструментом, який можна застосовувати на території України і в міжнародних розрахунках.

Види акредитивів

Клієнти банку MTB можуть скористатися такими видами акредитиву:

  1. Покритий. У цьому разі необхідно відкрити окремий рахунок у банку-емітенті, який заблокує грошове покриття, необхідне для здійснення платежу.
  2. Непокритий. У цьому разі зобов'язання банку забезпечує інше покриття, що відрізняється від звичайного грошового.
  3. Підтверджений. Тут, окрім емітента, використовується ще один банк, який підтверджує договір. Він несе зобов'язання платежу по відношенню до Продавця.
  4. Непідтверджений. У цьому разі використовується тільки банк-емітент.
  5. Переказний. Цей вид застосовується у тому разі, якщо Продавець виступає посередником. За його розпорядженням банк, який отримав і відкрив акредитив на користь Продавця, переказує зобов'язання на користь Постачальника товарів.
  6. Резервний. Тут емітент переказує платежі на користь клієнта тільки у разі невиконання договірних зобов'язань.

Переваги послуги

Перевагами акредитивів від банку MTB є:

Умови

Укладення договору – обов'язкова умова надання послуги. Він потрібний для визначення порядку видачі акредитиву, строку і розміру оплати, відповідальності сторін. При цьому спеціалісти MTB діють згідно з виданням №600 Уніфікованих Правил і Звичаїв для Документарних Акредитивів.

Зателефонуйте за вказаним номером, щоб отримати консультацію з питань акредитиву, вексельних операцій та інших послуг.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти