Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Партнерство

Розвиток різних галузей економіки веде до зростання пропозицій різного роду обладнання, техніки, автотранспорту та посилення конкуренції між постачальниками даної продукції.
В умовах обмеженої пропозиції способів фінансування співробітництво постачальників обладнання, техніки та автотранспорту з лізинговою компанією є ключовою складовою успіху.

Співпраця з МТБ Банк - це можливість запропонувати вашим клієнтам простий, зручний і гнучкий спосіб фінансування придбання обладнання, техніки та автотранспорту, що дозволить вашій компанії вигідно відрізнятися від ваших конкурентів і розширити канали продажів.

Запрошуємо до співпраці автодилерів, постачальників вантажного автотранспорту, будівельної та сільськогосподарської техніки, різного устаткування. Ми готові запропонувати взаємовигідні форми партнерства по всій території Україні.

Для отримання більш детальної інформації про варіанти партнерства ви можете зателефонувати за номерами (0482) 371-465, 338-956, (048) 711-76-48.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти