Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Послуги платіжного агента

При здійсненні платежів, які пов'язані із оборотом цінних паперів, емітент стикається з незручностями, що заважають ефективному здійсненню господарської діяльності. Оптимізувати їх допомагає банк MTB, готовий взяти на себе роль платіжного агента і надати умови для безпечного зберігання цінних паперів.

Умови

Виконуючи функції платіжного агента, банк МТБ проводить грошові операції, пов'язані із оборотом цінних паперів клієнта. Вони надаються на основі двосторонньої угоди від особи і за рахунок клієнта. Клієнтом у цих відносинах виступає сторона, що є власником або емітентом цінних паперів.

В ролі платіжного агента банк:

Для проведення операцій, пов'язаних з податковими нарахуваннями і утриманнями, клієнт може оформити комплекс послуг податкового агента.

Переваги

Банк MTB здійснює депозитарну, дилерську і брокерську діяльність на підставі державних ліцензій, виданих НКЦПФР України. Вони дозволяють брати на себе функції платіжного агента і допомагати ефективно управляти бізнесом. Уклавши угоди з банком, клієнт може розраховувати на:

Окрім цього, банк проводить операції репо. Дізнайтеся про цю послугу, подзвонивши за номерами в шапці сайту.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти