Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Купівля і продаж ОВДП

     Облігації внутрішньої  державної позики (ОВДП) випускаються Міністерством фінансів України і є найнадійнішими цінними паперами в країні. Погашення ОВДП гарантовано бюджетом.

     Крім максимальної надійності ОВДП мають пільгове оподаткування для фізичних осіб. Згідно Податкового Кодексу України (ПКУ) при розрахунку загального оподаткування до доходів платника податків не включаються:

Інвестиційний дохід та відсотки по ОВДП обкладаються лише військовим збором за ставкою 1,5% (п.1.7. Ст. 161 ПКУ).

Валютні ОВДП

     Деякі ОВДП номіновані в доларах США / Євро: при погашенні облігацій їхній власник отримує на рахунок безпосередньо долари США / Євро.

     Деякі ОВДП індексовані за курсом долара США / Євро. Це означає, що при погашенні облігації їхні власники отримують на рахунок гривню за поточним курсом долара США / Євро.

Умови ОВДП для клієнтів Департаменту персонального бізнесу ПАТ «МТБ Банк»

  1. Відкриття рахунку в цінних паперах у ПАТ «МТБ БАНК».
  2. Мінімальна сума покупки:
    • у гривні 300 000,00 (триста тисяч) грн;
    • в іноземній валюті 10 000,00 (десять тисяч) доларів США / Євро.

Обов'язкові документи:

Документи для відкриття рахунку в цінних паперах:

  1. ІПН фізичної особи;
  2. Паспорт або інший паспортний документ, що посвідчує особу, відповідно до вимог законодавства, завірений підписом власника; у разі відсутності відповідної інформації в паспортному документі - документ, який підтверджує місце проживання / перебування фізичної особи.

За більш докладною консультацією та для оформлення Ви можете зв'язатися з персональним менеджером:

(050) - 785 - 02 - 25

(050) - 333 - 92 - 85

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти