Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Операції з купівлі готівкової валюти

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує послуги з купівлі готівкової національної та іноземної валюти за безготівкову національну та іноземну валюту відповідно, у відповідності з чинним законодавством і згідно з інструкціями НБУ.

Операції з купівлі готівкових грошових коштів здійснюються в рамках лімітів відкритих ризиків, що встановлюються КУАПом.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються банком в наступних валютах: UAH, USD, EUR, RUB.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються банком у всіх регіонах присутності банку. В кожному філіалі банку є відповідальний співробітник з даного виду операцій.

Банк постійно проводить роботу з налагодження співпраці з новими контрагентами, розширюючи мережу партнерів. Крім операцій в рамках встановлених лімітів, банк також пропонує контрагентам здійснення операцій на умовах передоплати.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти