Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Оренда банківських сейфів

Список відділень з депозитарними сейфамиТарифи на надання в користування клієнтам ЮО та ФОП індивідуальних банківських сейфів.

Договір про користування індивідуальним сейфом

ПАТ "МТБ БАНК" надає послуги з відповідального зберігання цінностей і документів клієнтів банку фізичних осіб на підставі ліцензії, виданої Національним банком України.

Сховище індивідуальних сейфів – це спеціальне сховище, обладнане сейфами для зберігання цінностей і документів клієнтів банку, технічне оснащення якого відповідає вимогам Національного банку України.

Індивідуальний сейф – це спеціально обладнаний сейф, що знаходиться у сховищі індивідуальних сейфів, що закривається двома ключами – відповідального виконавця банку і клієнта.

Характеристика сейфових комірок: 

Умови

  1. Індивідуальний банківський сейф надається фізичній особі в оренду за Договором оренди індивідуального банківського сейфу.
  2. За користування сейфом стягується орендна плата згідно з Тарифами Банку.
  3. При наданні сейфу в оренду опис майна не складається. Представник Банку не є присутнім при поміщенні Клієнтом цінностей в сейф  
  4. Банк забезпечує належну охорону виділеного сейфа.
  5. Банк гарантує конфіденційність. Сейф може бути відкритий тільки у присутності клієнта.
  6. Орендатор має право дозволити користуватися сейфом своїм довіреним особам.
  7. При укладенні Договору Клієнт сплачує Банку заставу за користування ключем. При втраті ключа сума застави не повертається, а використовується для заміни сейфового замка.
  8. Доступ до сейфа можливий тільки в робочі дні у відповідності з режимом роботи Банку.
  9. Тарифи на оренду сейфів містять в собі ПДВ. 

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти