Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Операції з продажу готівкової валюти

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує послуги з продажу готівкової національної та іноземної валюти за безготівкову національну та іноземну валюту відповідно, згідно з чинним законодавством і згідно з інструкціями НБУ.

Операції з продажу готівкових грошових коштів здійснюються в рамках лімітів відкритих ризиків, що встановлюються КУАПом.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються банком в наступних валютах: UAH, USD, EUR, RUB.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються Банком у всіх регіонах присутності Банку. В кожному філіалі Банку є відповідальний за даний вид операцій співробітник..

Банк постійно проводить роботу з налагодження співробітництва з новими контрагентами, розширюючи мережу партнерів. Крім операцій в рамках встановлених лімітів, Банк також пропонує контрагентам здійснення операцій на умовах передоплати.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти