Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Операції з цінними паперами

«MTB БАНК» запрошує резидентів і нерезидентів України до тривалої і взаємовигідної співпраці на фінансовому ринку. Ми пропонуємо перелік послуг з проведення операцій з фінансовими інструментами. Отримайте професійну консультацію і персонального спеціаліста, зателефонувавши за номерами, наведеними в шапці сайту.

Перелік послуг від «МТБ»

Клієнтам «МТБ» надається комплекс професійних брокерських послуг, пов'язаних з роботою позабіржового і біржового ринку. За дорученням клієнта спеціалісти департаменту цінних паперів купують і продають:

Усі операції проводяться згідно з вимогами чинного українського законодавства і тільки за особистим розпорядженням клієнта.

Переваги «MTB»

«МТБ БАНК» займається торгівлею на фондовій біржі і за її межами. Для кожного клієнта ми призначаємо спеціаліста, завдання якого – виконувати розпорядження клієнта за операціями з фінансовими інструментами, стежити за ситуацією на ринку, аналізувати перспективи інвестицій. Для отримання детальної консультації і повного об'єму брокерських послуг зателефонуйте за вказаними номерами.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти