Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Швидкий овердрафт

Швидкий овердрафт забезпечує безперервні розрахунки з контрагентами у рамках передбаченого ліміту. Щоб отримати інформацію про швидкий або звичайний овердрафт, зв'яжіться зі співробітниками обслуговування.

Переваги послуги

Наш банк пропонує різні кредитні лінії, факторинг, а також швидкий овердрафт. Для його отримання необхідно надати мінімальний пакет документів. Інші переваги послуги:

Умови

Ліміт встановлюють згідно з об'ємом коштів, що надходять на поточний рахунок. Він не має бути вище 30 % від щомісячних надходжень і становить до 500 тис. грн.

  1. Строк – 3 місяці (пролонгація не більше 12 місяців).
  2. Використовувана валюта гривня.
  3. Порядок погашення відсотків – кожен місяць.
  4. Можливість вибирати комісію і відсоткову ставку.

Забезпеченням може бути поручительство керівника або одного із засновників ЮО в Україні. Для отримання детальної інформації про овердрафт від банку MTB зв'яжіться з консультантом.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти