Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Рейтингове агентство «Кредит-рейтинг»

Агентство "Кредит-Рейтинг" - перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, що надає послуги в області незалежної оцінки та присвоєння кредитних рейтингів за Національною рейтинговою шкалою, а також спеціалізується на визначенні рейтингів надійності банківських вкладів.

З 2003 року рейтингові оцінки агентства офіційно визнаються Міністерством фінансів України.

Рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" - незалежна приватна компанія, у структурі власності якої не представлені державні органи, фінансові установи або інвестиційні компанії. Для забезпечення об'єктивності оцінок агентство не є учасником фінансового ринку й не виступає кредитором рейтингованих компаній.

Рейтинги, присвоєні агентством, переглядаються на регулярній основі. Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством «Кредит-Рейтинг», наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S & P Capital IQ і TRData.

Рішенням НКЦБФР від 10.04.2012 р. агентству «Кредит-Рейтинг» видано Свідоцтво про включення до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти