Your city:
Internet-Banking Document flow MTB Office
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Яку платіжну картку обрати?

Individuals
02.12.2021
Яку платіжну картку обрати? - photo - mtb.ua

Щоб визначитись із вибором картки, треба знати, що вони бувають дебетні та кредитні.

Дебетні призначені для розрахунків власними коштами. Розраховуватися такою карткою можна тільки у межах тієї суми, яка є на рахунку або наданого овердрафту.

З використанням дебетної картки можна:

  • знімати з рахунку готівку;
  • отримувати та робити перекази;
  • платити за товари та послуги;
  • зберігати кошти на рахунку.

Деякі банки пропонують послугу нарахувань відсотків на залишок коштів на рахунку та кешбек. МТБ БАНК в межах продукту «Мобільний капітал» нараховує відсотки на депозит та на залишок на поточному рахунку. А по кредитних картках Benefit New  в межах Акцій пропонуються кешбеки.

Окремий вид карток – дебетові картки із овердрафтом. Овердрафт – це можливість заходити «в мінус» по своїй зарплатній картці у межах встановленого банком ліміту. У такому разі після того, як власні кошти повністю витрачені, можна розрахуватись коштами у межах установленого овердрафту. За використання овердрафту банк нараховує відсотки, аналогічно як по кредиту. Коли буде нарахована чергова заробітна плата, банк насамперед списує кошти для погашення овердрафту.  Овердрафт – це окремий банківський продукт, від якого можна відмовитись, якщо не хочеш ним користуватись.

Кредитні картки дозволяють здійснювати розрахунки коштами, які банк надає у кредит у межах кредитної лінії. Багато банків також пропонують пільгові періоди, коли відсоткова ставка за користування кредитними коштами мінімальна. У бідь-якому разі важливо вчасно погашати заборгованість! По картці Benefit New МТБ БАНК надає пільговий період 55 днів.

До речі, в Україні картки персоналізовані. Це означає, що у кожної картки є держатель, навіть якщо на ній не вказано твоє ім’я. Передавати свою картку іншій людині заборонено.

Для членів родини, зокрема для дітей від 6 років, можна випустити додаткові картки на їхнє ім’я. Ці картки прив’язані до поточного рахунку власника. Дитяча картка від МТБ БАНК випускається дітям у віці від 6 до 18 років у вигляді додаткової карти  до рахунку одного з батьків. Додатковими картками можна розраховуватись у межах суми на рахунку або встановлених лімітів.

Більше про кешлес розрахунки тут https://cutt.ly/ZTTzJ5J

#Cashless, #Iamcashless

 

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept