Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking Document flow MTB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

Ми з VISA оголошуємо акцію «Отримай подарунки за гарні розрахунки!»

Individuals
14.12.2020
Ми з VISA оголошуємо акцію «Отримай подарунки за гарні розрахунки!» - photo - mtb.ua

Приймаючи участь в Акції з 14 грудня 2020 року по 30 квітня 2021 року ви маєте можливість виграти:
Головний приз Акції — персональний екскурсійний політ на літаку над Одесою! Крім головного призу, ми приготували вам сертифікати від «Rozetka» та «Goodwine» номіналом 1000 гривень!
А ще тисяча учасників, що виконали умови Акції, отримають по 50 гривень на мобільний рахунок!

Як стати учасником Акції та отримати призи?
Власникам карток Visa від МТБ БАНКу достатньо протягом будь-якого (або кожного) етапу Акції за допомогою мобільного додатку «Google Pay» або «Apple Pay» та використанням функції безконтактної оплати (модуля NFC) здійснити:

  • щонайменше 5 операцій з оплати будь-яких товарів та/або послуг на суму не менше 300 гривень та отримати поповнення мобільного рахунку на 50 грн.;
  • щонайменше 1 операцію з оплати будь-яких товарів та/або послуг, на суму не менше 300 гривень та брати участь в розіграші сертифікатів «Rozetka» та «Goodwine»;
  • найбільшу кількість платежів з оплати будь-яких товарів та/або послуг на суму не менше 300 гривень кожний — головний приз: персональний оглядовий політ над Одесою!

Детальніше

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept