Your city:
Transfer from card to card
Internet-Banking

Шахраї знову активізувалися!

Individuals
Business
25.01.2019
 Шахраї знову активізувалися! - photo - mtb.ua

Пішла нова хвиля тривожних СМС, нібито, від імені «банку», про те, що Ваша карта заблокована.

Ви навіть не встигаєте пригадати, що в цьому «банку» у Вас, можливо, рахунку зовсім немає.

Але страх і тривога змушують передзвонювати по телефонах, вказаних в повідомленні.

Ось так Ви і потрапляєте в руки шахраїв.

Тому: глибоко вдихніть, порахуйте до десяти і ... нікуди не телефонуйте. В крайньому випадку - щоб заспокоїтися - зателефонуйте до відділення СВОГО банку за телефоном, вказаним на офіційному сайті.

Як працюють шахраї?

Важливі повідомлення надсилаються, нібито, з банку - наприклад, про блокування картки із зазначенням номера телефону, куди потрібно передзвонити, щоб карту розблокувати. Якщо Ви зателефонуєте за вказаним номером, швидше за все, Вас попросять назвати реквізити картки (номер картки, термін дії, CVV код) нібито для проходження додаткової авторизації, інакше ваша карта буде заблокована.

Робити цього не варто!

Співробітники банку ніколи не запитують реквізити картки клієнта!

У таких СМС зазвичай зазначений інший відправник, може бути трохи змінений номер або назва банку. Якщо сумніваєтеся, від кого СМС, перевірте історію листування: СМС від шахраїв потраплять в новий чат, де немає історії повідомлень з банку.

Що робити?

Якщо Вас змушують звернутися в «банк», варто передзвонювати тільки за номером, вказаним в звичному СМС від банку, на звороті банківської карти або сайті. Те ж саме стосується переходів по посиланню, яке вам прислали в повідомленні.

Other news

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept