Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - пункти незламності >>>

Юрій КРАЛОВ: «Зміни до державної програми «Доступні кредити 5-7-9» посилять підтримку підприємництва»

Бізнесу
19.01.2021
Юрій КРАЛОВ: «Зміни до державної програми «Доступні кредити 5-7-9» посилять підтримку підприємництва» - фото - mtb.ua

28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року №28», в якій Міністерство фінансів запропонувало низку заходів, спрямованих на додаткову підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину.

МТБ БАНК - один з 23 українських банків, з яким Фонд розвитку підприємництва уклав угоду про співпрацю в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

Ми щиро вітаємо зміни до програми, - сказав Голова Правління МТБ БАНКу Юрій Кралов. - Ухвалене урядове рішення розширює дію програми на суб'єктів середнього підприємництва з річним доходом до 20 мільйонів євро. До того ж, лібералізовано кредитні умови: термін кредиту на фінансування оборотного капіталу збільшився до трьох років. Відстрочка платежу щодо повернення кредиту може становити до 12 місяців, зменшується початковий внесок в реалізації інвестиційного проекту: 10% - для діючого бізнесу та 15% - для стартапів. Таким чином, кількість підприємців, яким спростили доступ до кредитування, значно збільшилася.

У МТБ БАНКу впевнені, що пом'якшення умов для рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці (зменшення до 50%), чисельності персоналу (до 50%, станом на 1 березня 2020 року), для кредитів на фінансування оборотного капіталу (встановлюється компенсація відсотків до 0% річних на період карантину та обмежувальних заходів, після скасування яких триває їхня компенсація на рівні 3% річних, і для кредитів рефінансування встановлюється компенсація відсотків до 3% річних після 31 березня 2021 року) допоможе підприємцям зберегти свій бізнес, а разом із ним - й економіку країни.

Доповнена програма «Доступні кредити 5-7-9» передбачає заходи, які є універсальним і дієвим механізмом кредитування мікро-, малого та середнього бізнесу з фінансовою державною підтримкою суб'єктам підприємництва незалежно від сфери їхньої діяльності, - підкреслив Голова Правління ПАТ«МТБ БАНК» Юрій Кралов. - Хочу звернути увагу на те, що для нас, як учасників програми, головне - не прибуток. Але ми дуже добре розуміємо, що підприємництво і банківська система України - це міцний симбіоз, в якому все, що вигідно для бізнесу - вигідно й для банку. Лише разом ми подолаємо економічний спад і будемо жити в багатій, сучасній та процвітаючій країні.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти