Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

МТБ БАНК разом з Європейським інвестиційним банком кредитує малий та середній бізнес

Приватним особам
Бізнесу
26.02.2021
МТБ БАНК разом з Європейськім інвестиційним банком кредитує малий та середній бізнес - фото - mtb.ua

19 лютого 2021 року між ПАТ «МТБ БАНК», Міністерством фінансів України та Державним експортно-імпортним банком України, було укладено тристоронню угоду, яка передбачає надання кредитів в рамках проектів ЄІБ «Основний кредит для малих і середніх підприємств і компаній із середнім рівнем капіталізації» і «Основний кредит для аграрної галузі - Україна». Проекти ЄІБ спрямовані на підтримку реального сектора економіки і розвиток малого і середнього бізнесу України.

У аграрного сектору України є великий потенціал розвитку. Малі та середні підприємства цієї галузі володіють гнучкістю та високою адаптивністю до змін, проте їм досить складно залучити фінансування, навіть якщо вони мають гарні пропозиції для інвесторів. Вчасне кредитування таких підприємств сприяє їх розвитку та дозволяє не тільки збільшити займану ними частку внутрішнього ринку, а й успішно працювати на зовнішніх торгових майданчиках. Програми Європейського інвестиційного банку розроблені для бізнесу, що вже відбувся і створює додану вартість, має частку ринку та наміри наростити її за допомогою конкретних дій.

Для підприємств, які виробляють зернові та олійні культури, займаються рибництвом та аквакультурою, є можливість отримати кредитування завдяки фінансової угоді, підписаної Урядом України з однією з головних міжнародних фінансових інституцій в Україні - Європейським інвестиційним банком. Програма передбачає виділення 400 млн євро кредитів, які можуть бути спрямовані на практично будь-який інвестиційний проект компаній у цих виробничо-збутових ланцюжках, починаючи від постачальників сировини і закінчуючи роздрібною торгівлею.

МТБ БАНК вже кілька років поспіль активно розвиває кредитування аграріїв завдяки розробленим партнерським програмам. І ось тепер клієнти банку отримають можливість фінансування на довгий термін – до десяти років за зниженими відсотками. До того ж їм буде доступна безкоштовна технічна підтримка у підготовці необхідних документів відповідно до встановлених вимог, визначенні та розробці процедур оцінки і обробки заявок на отримання кредиту, забезпеченні відповідності заявок фінансовим, екологічним і соціальним вимогам ЄІБ. Не менш важливо й те, що підприємства, які скористаються однією з програм, матимуть репутаційні переваги від співпраці з одним з найбільших фінансових інститутів.

Довідка:

В Україні Європейський інвестиційний банк працює з 2007 року. На поточний момент Україна вже отримала від банку 6,4 млрд євро інвестицій. ЄІБ підтримує розвиток малих та середніх підприємств (МСП) за допомогою кредитних ліній, призначених для подолання дефіциту довгострокового фінансування через місцевих фінансових партнерів. З самого початку діяльності в Україні, ЄІБ виділив більше € 1,9 млрд для підтримки малого та середнього бізнесу.

ПАТ «МТБ БАНК» працює на фінансовому ринку України з 1993 року, має понад 50 відділень у 12 регіонах України.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти