Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

КешВаш

New
Валюта
Гривня
Сума
До 300 000 грн
Умови
Реальна річна процентна ставка: від 67,39% до 73,12% річних
Термін
До 36 місяців

Умови

Умови

Одноразова комісія: 2,99% від суми кредиту;

Річна відсоткова ставка: 49,99%

Умови оформлення

Щоб отримати швидке кредитування, вам потрібно зв'язатися з нами одним із способів:

  • залишити заявку на сайті
  • замовити «Зворотний дзвінок»
  • зателефонувати нам за контактним номером.

Після перевірки ваших документів ви отримаєте грошові кошти на вашу банківську картку.

Додаткові послуги
  • Мобільний додаток «МТB360»

Для клієнтів, які отримують заробітну плату на рахунок, відкритий в ПАТ «МТБ БАНК», надається послуга договірного списання з зарплатного рахунку на транзитний рахунок для погашення кредиту в сумі щомісячного платежу по кредиту та відсоткам.

Документи для кредитування
  • Отримати легкий кредит куди простіше, ніж, наприклад, під заставу нерухомості. Вам треба надати паспорт громадянина України, ІПН та довідку про доходи.
  • Якщо у вас залишилися питання про кредитування, зв'яжіться з нами зручним способом.
Згідно ст. 17 ЗУ «Про споживче кредитування»‎ Позичальник має право

Увага! Згідно ст. 17 ЗУ "Про споживче кредитування" Позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних виплат, письмово попередивши про це кредитодавця.

Також, Позичальник має право відмовитись від договору про споживчий кредит (кредитна картка) протягом 14 календарних днів з дня укладання цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором).

Документи

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту «КешВаш»
08.10.2021
pdf
232 Кб

ЗВЕДЕНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

Перейти

Попередження та можливі наслідки

Перейти

Публічна пропозиція (Оферта)

Перейти

Погашення кредиту

Повернення кредиту і нарахованих відсотків здійснюється починаючи з другого місяця з дати видачі кредиту,    щомісяця, в сумах і в строки, визначені кредитним договором та графіком повернення кредиту, шляхом перерахування коштів на транзитний рахунок, відкритий для обліку операцій з клієнтом в Банку, реквізити якого вказані в кредитному договорі. 

Схема погашенняануїтет.

Дати щомісячного погашення кредиту встановляються у відповідності до  дати надання кредиту.

Наприклад,  якщо кредит наданій 13-го числа, то дата погашення встановлюється 13-го числа кожного місяця, починаючи з дати надання кредиту.

Якщо дата погашення припадає на вихідний день, то Позичальник зобов’язаний погасити заборгованість не пізніш останнього робочого дня, що передую даті погашення.

Заявка на оформлення кредиту (кредитної картки)

Після того, як Ви відправите заявку з Вами зв'яжеться наш співробітник Банку і повідомить процедуру оформлення даного пакету послуг у відділенні Банку

або Заповнити заявку

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти