Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Петро Нагуляк

Петро Нагуляк - ім'я, добре відоме одеситам. Він учасник багатьох виставок, його роботи знаходяться в Одеському художньому музеї, в приватних колекціях більш ніж в 20 країнах світу. У своїй творчості художник освоює і розвиває традиції південноросійської школи живопису, живе непреривающейся зв'язком часу.

Через його потужну пленерного живопис до нас повертаються південноруські імпресіоністи, співаки сонця і світла, з чисто дитячим захопленням боготворять красу швидкоплинного стану природи. Його пейзажі і натюрморти відображають стан повноти світла, це особливий дар бачити, відчувати і передавати в своих роботах світлову гаму природи.

Художник невтомно працює над пейзажами, спілкуючись з природою, втілюючи в своїх полотнах красу не тільки Одеси, але і Криму. Для нього головне - це гра кольорів. Його пейзажам притаманні насичені, урочисті фарби. Градації від ніжно-блакитного до насичено-синього, від блідо-рожевого до яскраво-червоного. Картини Петра Нагуляк то спокійні, то бурхливі і яскраві, в залежності від дня, погоди, стану душі творця, від його бачення натури.

Весна - час, коли природа пробуджується від зимового сну, коли сонце світить по-іншому, так ніжно, що на серці стає тепло - улюблена пора художника. І в своїх роботах він втілює всі ці весняні відчуття, ту радість, яку дарує нам природа. А як чудово і зі смаком художник вибирає композиції для своїх картин.

Петро Нагуляк, крім пейзажу, працює і в жанрі натюрморту. Більшість з них також виконані на пленері. Так в натюрморті «Макі» ми бачимо, як художник милується кожним мазком, положенням на полотно, як мерехтять плями світла і тіні, як сонячні промені пронизують тонкі пелюстки яскравих кольорів, і, здається, ніби вони гойдаються під кожним подихом вітру.

Моя філософія

Через його потужну пленерного живопис до нас повертаються південноруські імпресіоністи, співаки сонця і світла, з чисто дитячим захопленням боготворять красу швидкоплинного стану природи. Його пейзажі і натюрморти відображають стан повноти світла, це особливий дар бачити, відчувати і передавати в своих роботах світлову гаму природи.

Картини Петра Нагуляк притягують до себе глядачів саме цим дивним почуттям гармонії відносин художника з навколишнім світом. Вони оптимістичні і в них завжди звучить нота - щастя бути.

Тетяна Казакова

Живопис майстра проста, доступна кожному, і немає в ній ні сюжету, ні прихованого сенсу. Але є щось тепле і приємне, щось від чистої і щирої душі художника, адже лише духовно тонка людина може відчувати кожен рух природи, її настрій. Всі його твори - це гімн природі непорочної, це гімн красі - красі вічної, досконалою. І хоч яким би не був технічний прогрес, хоч як би ми не знищували природу, забруднюючи її, на планеті все одно залишаться місця незаймані, і залишаться люди, які люблять природу, плекають і оберігають її. І художник не дає нам забути, що ми є частиною природи.

Мистецтвознавець Тетяна Ліскаревская

У парку, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото - mtb.ua
Хатинка у горах, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 2 - mtb.ua
Зима у Отраді, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 3 - mtb.ua
Коханівка, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 4 - mtb.ua
Красні лодки, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 5 - mtb.ua
Маки, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 6 - mtb.ua
На причалі, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 7 - mtb.ua
Натюрморт з кавуном, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 8 - mtb.ua
Осінь, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 9 - mtb.ua
Отрада, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 10 - mtb.ua
Персиковий сад, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 11 - mtb.ua
Піони, полотно, оліяПетро Нагуляк - фото 12 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти