Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Віталій Парастюк

Мальовниче трактування зображення, робота у великому тоновому діапазоні створюють відчуття світла, випромінюваного зсередини роботи, і надають піднесений емоційний стан його композиціям. Художник оперує точковою та рваною, короткою та довгою лінією. Тяга до подрібненого, арабескового малюнку надає його роботам витонченості та рукотворності. У камерній за духом творчості Віталія Парастюка яскраво виражені постмодерністські тенденції.

Віталій Парастюк: "Усе, що я роблю у графіці - є форма роздумів, можливість безперервного розвитку, прагнення до глибокого пізнання законів життя"

Зараз працює в техніці глибокого друку - травлений офорт. Основні напрямки творчості Парастюка - станкова графіка та екслібрис. Пробує себе художник й у портретному екслібрисі, віддаючи перевагу образам великих музикантів, учених та художників.

Віталій Парастюк виконує замовлення на виготовлення екслібрисів від великих бібліотек та колекціонерів. Ім'я автора стало відомим завдяки його участі в міжнародних виставках-конкурсах екслібриса: Голландія 1999 (EL LucVanderBriele), Югославія 1999 (EL LouStrik), Іспанія 1998 (EL Ірини Андрієнко), Іспанія 1999 (EL NiekVisser), Бельгія 2000 (Е.L. Zuidhot WA) Італія 2000 (Е.L. Zuidhot WA), VIII міжнародне бієнале малих форм графіки та екслібриса, Польща 1999 ( "На околиці села")

Час змін.Віталій Парастюк - фото - mtb.ua
Диво.Віталій Парастюк - фото 2 - mtb.ua
Де ти ?!Віталій Парастюк - фото 3 - mtb.ua
Острови.Віталій Парастюк - фото 4 - mtb.ua
Програма Х.Віталій Парастюк - фото 5 - mtb.ua
Місячний сад.Віталій Парастюк - фото 6 - mtb.ua
Потоки втілень.Віталій Парастюк - фото 7 - mtb.ua
Потоки вимірювань IIВіталій Парастюк - фото 8 - mtb.ua
Загадка з минулого.Віталій Парастюк - фото 9 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти