Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

Експортно-кредитне агентство Китаю SINOSURE

Зовнішньоекономічні транзакції за участю державного експортно-кредитного агентства Китаю SINOSURE

Завдяки партнерству ПАТ «МТБ БАНК» з China Export & Credit Insurance Corporation – SINOSURE, створеним за підтримки Китайської держави для сприяння зовнішньоекономічному і торговому розвитку та співробітництву, українські імпортоорієнтовані компанії можуть вести свій бізнес з країнами континентального Китаю легко, швидко та безпечно. Зважаючи на те, що торговельні відносини між Україною та Китаєм активно розвиваються, а ринок Піднебесної – стрімко зростає і розширюється, цей напрямок є дуже перспективним для українських імпортерів. ПАТ «МТБ БАНК» пропонує своїм клієнтам послуги з надання акредитивної форми розрахунків під страхове покриття, яке надає страхова компанія SINOSURE на користь китайського постачальника, що дозволить мінімізувати ризики, притаманні торговельній угоді на наступних умовах:

Вид операції:  акредитив;

Загальний ліміт кредитування:  відповідно до потреби і можливості обслуговування;

Валюта операції:  долар США, євро;

Строк дії акредитива:  до 12 місяців;

Цільове використання:  виконання умов договорів поставки, укладених позичальником з китайськими фабриками;

Комісія за надання акредитива:  1% (одноразово від суми акредитива у день укладання договору);

Комісія за обслуговування акредитива:  від 2% річних (мін. 75 доларів США, щомісячно від суми акредитиву на термін дії акредитива);

Комісія за розкриття акредитива:  0,2% від суми траншу розкритого акредитива (мін. 75 доларів США, одноразово у день розкриття акредитива).

Забезпечення:

Основні переваги для імпортерів:

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти