Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Допомагаємо захисникам України

Частным лицам
27.05.2022
Допомагаємо захисникам України - фото - mtb.ua

Допомагаємо захисникам України разом із Mastercard від МТБ БАНК та Новою поштою! Сплачуйте за посилки з післяплатою онлайн або автосписанням і 10 гривень від комісії з переказу кожної оплати будуть перераховані на потреби військових України.
Щоб скористатися послугою автосписання:

  • У додатку Нової пошти додайте свою картку Mastercard до мобільного гаманця Masterpass від Mastercard і виберіть її як основну для списань.
  • Повідомте оператору, що хочете скористатися послугою автосписання, оплата пройде автоматично. Якщо сума перевищує 500 грн, додатково повідомте код, що надійде на ваш телефон.

Кампанія поширюється на всі відправки з післяплатою, що сплачені в додатку Нової пошти, на сайті й у бізнес-кабінеті, а також автосписанням у відділеннях і в кур’єрів, здійснені до 10 червня 2022 року.


Деталі на online.novaposhta.ua

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять