Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

МТБ БАНК продовжує поширювати мережу відділень

Приватним особам
15.12.2020
МТБ БАНК продовжує поширювати мережу відділень - фото - mtb.ua

Відтепер у таїровському мікрорайоні Одеси з’явилося ще одне представництво банку, в якому клієнтам буде доступний весь спектр банківських послуг. Тут можна буде отримати кредит, відкрити депозит, здійснити міжнародний переказ, обміняти валюту, замовити та отримати картку і багато іншого. Спеціалісти банку проконсультують клієнтів за всіма питаннями щодо використання фінансових продуктів.

Одночасно з активним розвитком фінансових технологій та впровадженням дистанційних послуг, в МТБ БАНКу наполегливо реалізують плани щодо розширення мережі відділень. Ми прагнемо бути максимально ближче до наших клієнтів, розширюючи географію нашої присутності, незмінним залишається якість обслуговування і наша готовність йти на зустріч клієнту в рішенні його фінансових питань. Фізичні особи в новому відділенні мають можливість отримати якісний банківський сервіс і професійні консультації по банківським продуктам, а юридичні - оперативно оформити банківську гарантію чи один з кредитних продуктів на поповнення оборотного капіталу: овердрафт, кредитну лінію або факторинг, - розповів голова Центрального відділення ПАТ «МТБ БАНК» в Одесі Станіслав Ляшенко. – Ми розуміємо, що в умовах пандемії Covid-19 вкрай важливо розосередити місця надання банківських послуг: більше відділень - менше черг. І навіть за умов того, що переважна більшість наших клієнтів користуються мобільними додатками та нашим новим інтернет-банкінгом для юросіб МТВ-В, деякі операції все ще потребують присутності клієнта у відділенні. І ми робимо все, щоб дорога до нас була короткою та комфортною.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти