Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

Підсумки-2020: МТБ БАНК показав 63% приросту прибутку

Приватним особам
18.01.2021
Підсумки-2020: МТБ БАНК показав 63% приросту прибутку - фото - mtb.ua

2020-й рік став зміною епох. Весь світ розпочав перехід до нової нормальності. А це – нова економіка, нові соціальні процеси, нові цінності. Світ, підхльоснутий пандемією Covid-19, із постіндустріальної епохи в один стрибок опинився в епосі цифровій. І наш банк, як підсистема глобальної фінансової системи, миттєво відреагував на виклики нової нормальності, зробивши потужний ривок у сфері діджиталізації процесів.

Розробка та впровадження дистанційних продуктів і послуг стали головним трендом нашого розвитку в 2020 році, який МТБ БАНК завершив із прибутком у 101 млн грн, що на 63% вище, ніж у 2019 році.

Найвищу здатність керувати своїми доходами та витратами показало Київське Центральне відділення банку – його робота допомогла здобути звання Кращого регіону в номінації «Лідер бізнесу-2020».

За збалансованим зростанням показників у регіонах на першому місці – Центральне відділення банку в Миколаєві.

А звання Лідера продажів у 2020-му отримало відділення №12 в Одесі.

У 2021-й рік ми йдемо з упевненістю в тому, що здатні захистити результати своєї роботи та досягнути нових. Ми будемо розробляти нові цифрові продукти, щоб наші клієнти витрачали якомога менше часу на спілкування з банком, а також, як і раніше, відкриватимемо нові відділення, аби бути територіально ближчими до всіх, кому потрібно живе спілкування з нашими менеджерами. Ми знаємо, як працювати, аби бути корисним, комфортним і надійним банком для наших клієнтів.

Ми - ваш банк!

Підсумки-2020: МТБ БАНК показав 63% приросту прибутку - фото 2 - mtb.ua

Співробітники ЦВ ПАТ МТБ БАНК в м. Київ

Підсумки-2020: МТБ БАНК показав 63% приросту прибутку - фото 3 - mtb.ua

Співробітники ЦВ ПАТ МТБ БАНК в м. Миколаїв

Підсумки-2020: МТБ БАНК показав 63% приросту прибутку - фото 4 - mtb.ua

Співробітники одеського відділення №12 ПАТ "МТБ БАНК"

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти