Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг

До уваги клієнтів - власніків рахунків у цінних паперах

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
20.07.2021
Увага! Клієнтам, власникам рахунків у цінних паперах. - фото - mtb.ua

Шановні клієнти!
У зв’язку зі змінами в діючому законодавстві України, рішенням Правління ПАТ «МТБ БАНК» № 60 від 19.07.2021р. затверджено нову редакцію Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах (надалі - Договір). Просимо ознайомитись з текстом Договору та діючими Тарифами на послуги за посиланням: (https://www.mtb.ua/Tariffs_depositary).
Ви має право до дати, з якої вступає в дію нова редакції Договору, розірвати Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання, шляхом направлення ПАТ «МТБ БАНК» (далі – Банк) письмового повідомлення про таке розірвання на адресу: 65026, м. Одеса, Польський узвіз, 11.
У разі ненадходження до Банку протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня відправки повідомлення письмових заперечень щодо нової редакції Договору, Клієнт вважається таким, що прийняв та погодився із запропонованою редакцією Договору. Нова редакція Договору вступають в дію на 16 (шістнадцятий) календарний день з моменту направлення Вам Банком повідомлення про затвердження Договору в новій редакції.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти