Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

MTБ БАНК & НК Верес:  надійний тандем серйозних партнерів

Частным лицам
15.07.2022
MTБ БАНК & НК Верес:  надійний тандем серйозних партнерів - фото - mtb.ua

 

 

Голова правління MTБ БАНК Юрій КРАЛОВ та начальник Рівненського відділення банку Роман ПАВЛИШИН на спільній робочій зустрічі 14 липня обговорили з представниками Вереса поточні питання співпраці. Юрій КРАЛОВ наголосив, що, незважаючи на воєнний стан, банк продовжує сприяння розвитку Народного клубу.

 

Під час огляду оновленого рівненського стадіону Авангард, який з високою ймовірністю побачить великий футбол уже в цьому році, Юрій КРАЛОВ підкреслив: «МТБ БАНК приділяє велику увагу підтримці розвитку вітчизняного спорту, зокрема футболу, який у всі часи об’єднував українців. І навіть зараз, попри важкі часи, ми продовжуємо співпрацювати зі спортивною сферою, тому що єднання – запорука нашої найскорішої Перемоги». 

 

У свою чергу, президент Народного клубу Іван НАДЄЇН подякував партнерам за довіру та відмітив, що Верес готовий до поглиблення партнерства, зокрема за напрямками медіа та маркетингу.

 

"Надійне партнерство сильних брендів – MTБ БАНК та НК Верес - це яскравий приклад довіри, синергії та плідної взаємодії. Ми даємо чіткий сигнал суспільству до об'єднання і подальшого взаємного розвитку, навіть в умовах війни. Перемога однозначно буде за нами", - підкреслив Іван НАДЄЇН.

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять