Ваш город:
Перевод с карты на карту
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>

МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award) від Mastercard

Частным лицам
27.12.2022
МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award) від Mastercard - фото - mtb.ua

Міжнародна платіжна система Mastercard кожного року відзначає своїх надійних партнерів. Цьогоріч МТБ Банк отримав Відзнаку Стійкості (Resilience Award).
У вітальному листі йдеться наступне: «2022 рік став справжнім викликом для України, фінансового сектору та кожного з нас. Однак, незважаючи на усі складнощі, кожного дня пліч-о-пліч ми стійко тримаємо спільний фронт. Ми безмежно дякуємо вам за вашу незламність. За рішучість працювати попри все. За відповідальність та готовність підтримувати інших. Про це – цьогорічна Відзнака Стійкості (Resilience Award), яку ми маємо честь вам вручити. Мати таких надійних партнерів і разом працювати на благо України – БЕЗЦІННО».

Цього року замість традиційних новорічних подарунків вирішено було зробити благодійний внесок в українську стійкість – від імені Mastercard та партнерів. 1 000 000 грн піде на підтримку Superhumans – сучасного центру протезування та реконструктивної хірургії для українців, які постраждали внаслідок війни.

Ми всі віримо у краще та щасливе майбутнє України.
Давайте й надалі невпинно наближати його разом!

Другие новости
Завантажити

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять