Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Робота відділень Банку в період військового стану >>>

«Мобільний капітал» від МТБ БАНКу

Приватним особам
18.03.2021
«Мобільний капітал» від МТБ БАНКу - фото - mtb.ua

«...до ощадливості нас спонукає бажання
поліпшити своє становище, притаманне нам від народження…
Більшість людей прагне поліпшити становище, збільшуючи
своє майно. Це – найбільш звичний і найпростіший засіб,
а найнадійнішим способом примножити своє багатство є заощадження».

Адам Сміт

Людська сутність, спрямована на накопичення заощаджень, корисна не лише для самої людини, що створює собі фінансові «подушки». Справа в тому, що  макроекономічна ситуація, насамперед, залежить від  рівноваги  заощаджень та інвестицій.  Різні економічні теорії висувають постулат про те, що рівність чистих інвестицій валовим заощадженням може забезпечити рівність сукупного попиту та сукупної пропозиції. І жодних заперечень тут не може бути. Тому заощадження громадян  - це той головний внутрішній інвестиційний ресурс, від якого залежить розвиток бізнес-середовища країни.  У МТБ БАНКу це добре розуміють, тому пропонують своїм  клієнтам привабливі умови для розміщення коштів на депозитах, а завдяки одному з продуктів – «Мобільний капітал» - можна не тільки зберігати, накопичувати, отримувати дохід, а й користуватися своїми коштами у будь-який момент.

  • Мотив завбачливості – це коли людина заощаджує частину доходів на випадок непередбачених обставин, коли різко зростає невідповідність між доходами та витратами з сімейного бюджету. Це – своєрідна страховка. Оскільки непередбачені обставини трапляються зненацька – людина має право використовувати свої заощадження саме тоді, коли вони вкрай потрібні, – зазначив Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов. – Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам продукт «Мобільний капітал». Людина заощаджує, отримує відсотки на вклад, але може вільно користуватися своїми коштами. А ще – з 16 березня ми підвищили ставку до 4,5% у гривні - це дуже приваблива пропозиція.

«Мобільний капітал» від МТБ БАНКу – це безстроковий депозит, який можна відкрити не лише у гривні, а й у доларах чи євро (ставка 0,2%), при цьому клієнти мають можливість  користуватися платіжною карткою, розраховуватися в магазинах, а також онлайн, без комісії знімати гроші у будь-якому  банкоматі  України та здійснювати поповнення у будь-який момент.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти